Bandáže na členky RDX

Táto prémiová ortéza na členok je dokonalý hybrid pružnosti a pevnosti, ktorý poskytuje boxerom a bojovníkom MMA dostatočnú podporu v ringu a pri tréningu. Detailné informácie

Kód produktu: P00055

Produkt už nie je v ponuke

Overené na Zboží.cz

Môže sa vám hodiť2

Chránič členku RDX AB vytvára dostatočnú oporu členku nielen pri kickboxe, Muay Thai, zmiešaných bojových umeniach, klasickom boxe, fitboxe, ale aj v posilňovni, pri fitness aktivitách, ako je beh, a mnohých ďalších športoch. Elastická polyesterová tkanina má štruktúru šetrnú k pokožke a zaručuje odolnosť bandáže členku. Elastický materiál je kompresný a umožňuje ľahké nasadenie a zloženie bandáže. Anatomická konštrukcia ortézy drží členok a poskytuje potrebnú oporu. Materiál je dostatočne priedušný a udržuje nohy v suchu.

Návlek na chodidlo poskytuje kompresiu pre stuhnuté kĺby v členku a výrazne zmierňuje napätie. Pohyblivosť nie je obmedzená a extenzia a flexia členka je zachovaná. Mimoriadne pevná a veľmi flexibilná opora členku pre športovcov. Ideálne na prevenciu zranení a nevyhnutné na zotavenie po zápale šliach alebo podvrtnutí. Konštrukcia netopiera obopína členok, špeciálna guma poskytuje zvýšenú podporu.

 

Podrobnosti o produkte

  • Polyrastická™ zmes tkaniny pre optimálnu pružnosť a odolnosť proti opotrebovaniu
  • Unikátny dizajn pálky sa prispôsobí členku a udrží ho na mieste
  • Elastický materiál Ayz-F™ udrží bandáž na mieste aj počas najnáročnejšieho tréningu
  • Funkcia Slipastic™ easy-on pre bezproblémové nasadzovanie a vyzliekanie
  • Vhodný na podporu zotavenia po vyvrtnutí, natiahnutí a zápale šliach a svalov
  • Žiadne obmedzenia pohybu
  • Pružná kompresná tkanina
  • Vhodné pre mužov, ženy a deti

 

Tipy na výber veľkosti

Ak nepoznáte svoju veľkosť, odporúčame vybrať si ju podľa rozmerov uvedených v tabuľke veľkostí. Túto informáciu nájdete na obrázkoch produktu. Veľkosť A zmerajte približne 13 cm nad členkom a veľkosť B zmerajte okolo nártu.

Veľkosti S, M sa odporúčajú pre deti od 14 rokov alebo pre ženy.

Starostlivosť

Chrániče RDX AB sú vyrobené z elastickej tkaniny a možno ich prať v ruke pri nízkych teplotách alebo na jemný cyklus v automatickej práčke, aby sa zabránilo poškodeniu elastických vlákien. Je dôležité, aby boli chrániče pred každým použitím vždy úplne suché. Sušenie pri vysokých teplotách alebo na priamom slnku nie je vhodné.

O značke

Britská spoločnosť RDX Sports bola založená v roku 1999 v Manchestri. Hlavným dôvodom jej vzniku bolo vytvoriť európsku konkurenciu americkým, japonským a mexickým značkám zameraným na bojové umenia. Tieto značky nespĺňali potreby priemerného britského majstra bojových umení ani cenou, ani kvalitou. RDX sa preto vydala vlastnou cestou a úspešne rozvíjala myšlienku bojových umení a fitness. Dnes je to popredná britská značka, ktorej vysoko kvalitné a sofistikované výrobky za dostupné ceny sú známe po celom svete.

Parametre
Materiál Polyester
Farba ČervenáČiernáModrá

Alternatívne produkty1