Boxerské rukavice FAIRTEX BGV9 Mexican Style

Varianta neexistuje
10oz

148,60 EUR
pár

Fairtex Mexican Style BGV9 kombinuje skvelé thajské skúsenosti s typickými vlastnosťami mexických boxerských rukavíc. Detailné informácie

Kód produktu: P00418

Overené na Zboží.cz

Detaily

- Vyrobené z pravej kože
- Plochá konštrukcia v mexickej farbe "Heavy Hitter"
- Ergonomický dizajn
- Veľmi dobre priliehajú
- Polstrovanie: trojvrstvová PUR a latexová pena s dodatočným polstrovaním v oblasti kĺbov.
- Predĺžené zapínanie manžety na suchý zips
- Vodoodpudivá podšívka: zabraňuje prenikaniu potu do polstrovania
- Viacnásobne zahnutý, pripevnený palec
- Ručná výroba v Thajsku

Popis

Boxerské rukavice Fairtex Mexican Style BGV9 kombinujú skvelé thajské skúsenosti s typickými vlastnosťami mexických boxerských rukavíc. Vďaka trojvrstvovému systému latexového penového jadra okolo úderovej oblasti kĺbov s rovnomerne rozloženou hmotnosťou od zápästia po hlavu rukavice. Extra dlhá manžeta s trojitým lemom pre väčšie pohodlie a podporu zápästia. Ergonomický dizajn s jedinečným tvarovaným a tesne priliehajúcim dizajnom priestoru na ruku, ktorý poskytuje bezpečné a tesné uchytenie. Vyrobené z prvotriednej kože s charakteristickým trojvrstvovým penovým systémom Fairtex pre vynikajúcu ochranu ruky a kĺbov a rozptýlenie nárazov. Dlhá manžeta so zapínaním na suchý zips poskytuje zápästiu oporu a stabilitu. Špeciálna konštrukcia boxerských rukavíc Fairtex Mexican Style vám pomôže zovrieť päsť s menším zaťažením rúk. Sú určené na box, Muay Thai a Kick Box.

Starostlivosť o výrobok

Po použití nechajte dôkladne vyschnúť. Nevystavujte tepelným zdrojom. Jemne umývajte vlhkou handričkou. Nie je možné prať v práčke.

Parametre
Materiál Pravá koža
Farba ŽltáČierná

Alternatívne produkty2