Boxerské rukavice RIVAL RS1 2.0.Ultra - Červená

Varianta neexistuje
16oz

214,80 EUR
pár

🥊Šnurovacie sparringové rukavice RS1
🥊Dokonalá kombinácia pohodlia a ochrany
🥊Viacvrstvové polstrovanie
🥊Šikmý dizajn manžety
🥊Využitie moderných technológií pri výrobe
🥊Koža z mikrovlákna Detailné informácie

Kód produktu: P00475

Overené na Zboží.cz

Šikmá manžeta na účinnú podporu zápästia

Špeciálna šikmá manžeta pre dokonalú podporu zápästia - so systémomAngled Lace Track. Táto jedinečná a originálna inovácia ponúka nielen nový a dynamický spôsob nastavenia veľkosti obvodu zápästia, ale zabezpečí aj dokonalé "šnurovanie", ktoré ponúka najlepšie prispôsobenie a stabilitu. Systém Ergo LaceTrack sa stal určujúcim prvkom celého radu Rival. Vyberte si špičkovú ochranu zápästia.


Dpodrobnosti o výrobku:

Rival RS sú vyrobené z odolného mikrovlákna a poskytujú maximálnu ochranu a pohodlie počas tréningu. Vďaka viacvrstvovému penovému polstrovaniu s vysokou hustotou sú vaše ruky chránené pred nárazmi a otrasmi. Systém Rival Ergo Lace Track zabezpečuje optimálnu podporu a fixáciu zápästia, zvyšuje kontrolu nad pohybom a prináša stabilitu. Zúžená konštrukcia manžety a mäkká penová vnútorná výstelka zaisťujú pohodlné a stabilné nosenie ruky a zápästia. Tieto rukavice sú vhodné na sparingy, tréningy na kolenách a prácu s vrecami, pričom vám poskytnú potrebnú podporu a ochranu pri každom cvičení.


Vzhľadom na to, že pri výrobe sparingových rukavíc sa používa vrstvená kombinácia pien, ako aj rôzna hustota, dôrazne odporúčame, aby ste si svoje nové sparingové rukavice "vyskúšali" na vreci a/alebo v úderových rukaviciach aspoň 10 až 20 kôl pred ich použitím v sparingu.


Odporúčania pre výber váhy:

Pri výbere vhodnej veľkosti rukavíc odporúčame ako hlavné vodítko obvod ruky. Na rozdiel od iných značiek rukavíc majú boxerské rukavice Rival užší strih. Hmotnosť boxerských rukavíc by mala slúžiť len ako ďalšie vodidlo. Všetky miery a hmotnosti sú približné a slúžia ako referencia. Ak potrebujete pomôcť s výberom, kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.

Veľkosť Hmotnosť boxera Obvod dlane Hmotnosť rukavice
S 40 - 55 kg 14 - 16,5 cm 12 oz
M 55 - 69 kg 16,5 - 19 cm 14 oz.
L 69 - 84 kg 19 - 21,5 cm 16 oz
XL Viac ako 84 kg 21,5 - 24 cm 18 oz.
Parametre
Materiál Syntetická koža
Farba Červená

Alternatívne produkty1