Boxerské rukavice RIVAL RS2V 2.0 Super - Červená

Varianta neexistuje
12oz

185,70 EUR
pár

Boxerské rukavice RS2V Super sú profesionálnou voľbou pre náročné tréningy za prijateľnú cenu. Vďaka vynikajúcej ochrane, vylepšenej podpore zápästia so systémom šikmých popruhov Ergo Xtreme zostávajú tieto rukavice jednými z boxerských rukavíc s najlepším pomerom ceny a kvality. Detailné informácie

Kód produktu: P00606

Overené na Zboží.cz

Sparingové rukavice RIVAL RS2V 2.0 Super sú vyrobené z vylepšeného, nového, mimoriadne odolného vonkajšieho materiálu, ale s rovnakou dlhotrvajúcou odolnosťou, akú očakávate od spoločnosti RIVAL Original. Majú viacvrstvové penové polstrovanie, systém šikmých popruhov Ergo Xtreme spoločnosti RIVAL, zúženú manžetu a mäkkú vnútornú podšívku z penovej tkaniny. Vytlačená grafika RIVAL a silikónová nášivka RIVAL na popruhu.

RS2V Super Sparring rukavice, stále lepšie a lepšie!

 

Detaily o produkte:

  • Vyrobené zo super odolného mikrovlákna
  • Viacvrstvové penové polstrovanie
  • Systém šikmých popruhov Ergo Xtreme od spoločnosti Rival
  • Zúžená manžeta
  • Vnútorná podšívka z mäkkej penovej tkaniny
  • Súťažná tlačená grafika
  • Silikónová náplasť Rival na popruhu
  • Materiál: Umelá koža

Upozornenie:

Keďže pri výrobe našich sparingových rukavíc sa používa viacvrstvová kombinácia pien, ako aj rôzna hustota, dôrazne odporúčame, aby ste si svoje nové sparingové rukavice pred použitím v sparingu "vyskúšali" na vreci a/alebo v úderových rukaviciach aspoň na 10 až 20 kôl.

Odporúčanie pre výber hmotnosti:

Ako usmernenie pri výbere vhodnej veľkosti rukavíc odporúčame predovšetkým obvod ruky. Hmotnosť boxera by mala slúžiť len ako sekundárne vodidlo. Všetky rozmery a hmotnosti sú približné a slúžia ako referencia. Ak potrebujete pomôcť s výberom, kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.

O spoločnosti Rival:

"V spoločnosti Rival veríme, že zatiaľ čo iné spoločnosti sú obchodníci, ktorí sa snažia preniknúť do sveta boxu, my sme hrdí na to, že sme ľudia z boxu, ktorí sa snažia preniknúť do sveta obchodu."

Značka Rival sa od začiatku zameriava na špičkovú oblasť profesionálneho boxerského trhu. Existuje nespočetné množstvo lacných značiek, ale cieľom spoločnosti Rival je vyrábať rukavice a vybavenie najvyššej možnej kvality, ktoré môžu s úplnou istotou používať všetci špičkoví amatéri, profesionáli a posilňovne.

Parametre
Materiál Syntetická koža
Farba Červená

Alternatívne produkty1