Boxerské rukavice YOKKAO Institution - Červená

-15%
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Červená

Pôvodná cena 132,10 EUR. Ušetríte 15% (19,90 EUR) od 112,20 EUR
pár

Rukavice Yokkao Institution ručne šijú profesionáli v Thajsku. Detailné informácie

Kód produktu: P00104

Overené na Zboží.cz

Na ich výrobu bola použitá vysokokvalitná a odolná PU koža.  Dvojité šitie zaisťuje silné spevnenie a predlžuje životnosť rukavíc. Viacvrstvové polstrovanie poskytuje komplexnú ochranu v telocvični alebo v ringu. Sú vhodné na bojové športy, ako je kickbox, thajský box, klasický box a ďalšie. Boxerské rukavice Yokkao sa vyznačujú precíznym ručným spracovaním, výnimočným dizajnom a výberom kvalitných materiálov použitých pri výrobe.

Detaily o produkte:

  • Profesionálna ručná výroba
  • Vysokokvalitná PU(polyuretánová) koža s mikrovlákna odolná proti oderu
  • Pre začiatočníkov a pokročilých
  • Vyšívané logo YOKKAO na manžetách
  • Viacvrstvové penové polstrovanie
  • Dvojito prešité švy pre silné spevnenie a odolnosť
  • Zapínanie na suchý zips
  • Vyrobené v Thajsku

Tipy na výber hmotnosti boxerských rukavíc:

Vnútorná veľkosť rukavíc je univerzálna, takže je rovnaká pre všetky hmotnosti. Hmotnosť boxerských rukavíc sa celosvetovo uvádza v unciach. Obvykle platí, že čím vyššia je hmotnosť bojovníka, tým ťažšie by mali byť rukavice.

Starostlivosť o rukavice:

Keďže rukavice sú vyrobené z PU kože, sú náchylné na poškodenie soľami a kyselinami obsiahnutými v pote. Jednoduché zásady starostlivosti o ne môžu výrazne predĺžiť ich životnosť. Po každom tréningu je dôležité utrieť vonkajšiu stranu rukavíc a nechať ich pomaly vyschnúť. Sušenie v blízkosti zdroja tepla alebo na priamom slnečnom svetle je nevhodné.


O značke:

Yokkao je popredná thajská značka známa svojimi inovatívnymi výrobkami prémiovej kvality. Obľubujú ho bojovníci, ktorí patria k najlepším na svete. V ich výrobkoch sa spája tradičné remeselné spracovanie, najmodernejšie metódy a roky testovania nielen v telocvičniach medzi amatérmi, ale aj v ringu počas profesionálnych zápasov. Špeciálnou testovacou skupinou je zápasnícky tím Yokkao so sídlom v Bangkoku, ktorý tvoria najlepší bojovníci Muay Thai. Práve oni testujú všetky výrobky v autentických podmienkach. 

Všetko zápasnícke vybavenie Yokkao je navrhnuté pre váš maximálny výkon v sparingu, na súťažiach a pri každodennom tréningu v posilňovni aj mimo nej. Je ideálny na Muay Thai, box, kickbox alebo na intenzívny kardio tréning.

Parametre
Materiál Syntetická koža
Farba Červená

Alternatívne produkty1