Chrániče holení RDX T1 King

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

57,20 EUR
pár

Tieto ľahké chrániče holení inšpirované šampiónmi vás nezaťažia.. Detailné informácie

Kód produktu: P00132

Overené na Zboží.cz

Zostaňte obratní a ľahkí, aby ste si udržali náskok pred súpermi. Vyrábajú sa s dvoma typmi polstrovania. Gélové na rovnomerné rozloženie nárazov a penové na odolávanie kopancom a úderom. Dokonale priliehajú k nohe a vďaka dvojitému zapínaniu Quick-EZ™ zostávajú na svojom mieste a nevytŕčajú ani pri tých najtvrdších kopoch. Podšívka odvádzajúca vlhkosť zabraňuje hromadeniu potu a vďaka tomu aj nepríjemnému zápachu.

Nekĺzavé a tvarované pre bezkonkurenčné pohodlie v ringu. Certifikát CE od spoločnosti SATRA TECHNOLOGY. Schválila FEDERAZIONE ITALIANA GRAPPLING MIXED MARTIAL ARTS (FIGMMA).

 

Podrobnosti o výrobku:

  • Shell Shock GEL™ pre tlmenie a rovnomerné rozloženie nárazov
  • Polstrovanie Supremo-Shock Foam™ na účinné tlmenie nárazov
  • Podšívka QD-1™ so schopnosťou odvádzať vlhkosť, ktorá vás udrží v suchu
  • Zapínanie na háčik a slučku Quick-EZ™ pre bezpečné uchytenie a nulový pohyb
  • Certifikát CE od spoločnosti SATRA TECHNOLOGY
  • Kvalitná umelá koža Maya HIDE
  • Schválila FEDERAZIONE ITALIANA GRAPPLING MIXED MARTIAL ARTS (FIGMMA)
  • Švédska federácia zmiešaných bojových umení (SMMAF)
  • Ľahké
  • Ergonomický tvar 

Tipy na výber veľkosti:

Správna veľkosť chráničov je nevyhnutná na zaistenie maximálnej bezpečnosti a pohodlia. Štandardný výber je založený na telesnej výške, pričom by sa mala zohľadniť aj dĺžka holení. Pri výbere správnej veľkosti sa vo všeobecnosti odporúča riadiť sa veľkostnou tabuľkou výrobcu, ktorú nájdete na obrázkoch výrobku. Môžete nás tiež kontaktovať, radi vám pomôžeme s výberom.

Keďže všetky výrobky testujeme za vás, môžeme vám odporučiť tieto podložky pre širšie nohy. Vďaka svojmu tvaru dobre padnú.

Rozmery v tabuľke veľkostí sú približné a môžu sa líšiť približne o 0,5 cm. 
Ak váhate medzi dvoma veľkosťami, vždy si vyberte tú menšiu.

Starostlivosť:

Aby si chrániče zachovali svoje typické vlastnosti, odporúčame vám pri starostlivosti o ne dodržiavať niekoľko zásad. Keďže chrániče holení RDX T1R sú vyrobené zo syntetickej kože, soľ a kyseliny obsiahnuté v pote môžu narušiť ich integritu. Preto si po každom tréningu nájdite čas, utrite ich zvonka a nechajte ich voľne uschnúť. Nikdy však rukavice nesušte priamo pri zdroji tepla ani ich nevystavujte slnečnému žiareniu. Vysoké teploty môžu nenávratne poškodiť kožu a výplňové materiály.

 

O značke:

Britská spoločnosť RDX Sports bola založená v roku 1999 v Manchestri. Hlavným dôvodom jej vzniku bolo vytvoriť európsku konkurenciu americkým, japonským a mexickým značkám zameraným na bojové umenia. Tieto značky nespĺňali potreby priemerného britského majstra bojových umení, pokiaľ ide o cenu alebo kvalitu. RDX sa preto vydala vlastnou cestou a úspešne rozvíjala myšlienku bojových umení a fitness. Dnes je to popredná britská značka, ktorej vysoko kvalitné a sofistikované výrobky za dostupné ceny sú známe po celom svete.

Parametre
Materiál Syntetická koža
Farba Čierná

Alternatívne produkty1