Boxersk├ę rukavice Hayabusa T3 LX - Vintage

Spresnite v├Żber produktu
Varianta neexistuje

223,20 EUR
pár

­čąŐ Materi├íl: prav├í talianska zrnit├í ko┼ża
­čąŐ Pod┼í├şvka s technol├│giou XT2┬«
­čąŐ Vysoko odoln├í kon┼ítrukcia
­čąŐ Podpierka pre vyrovnanie z├íp├Ąstia
­čąŐ Dual-X┬« plus 4x Fusion Splinting
­čąŐ Viacvrstvov├í penov├í technol├│gia (Deltra-EGÔäó)
­čąŐ Ergonomick├í poz├şcia v┼íit├ęho palca
­čąŐ Detailn├ę inform├ície

K├│d produktu: P00070

Overen├ę na Zbo┼ż├ş.cz

Vyroben├ę z talianskej zrnitej hov├Ądzej ko┼że

Boxersk├ę rukavice Hayabusa T3 s├║ ide├ílne pre stredne pokro─Źil├ę/pokro─Źil├ę ├║rovne tr├ęningu boxu a kickboxu, maj├║ odoln├║ kon┼ítrukciu, ktor├í je pohodln├í na dlhodob├ę nosenie. Na v├Żrobu rukav├şc Hayabusa T3 LX bola pou┼żit├í najkvalitnej┼íia 100% talianska zrnit├í ko┼ża. Zrn├í ko┼że s├║ vidite─żn├ę a rukavice s├║ hladk├ę na dotyk a pocit. Ke─Ć┼że talianska zrnit├í ko┼ża vydr┼ż├ş najdlh┼íie, rukavice LX s├║ odoln├ę vo─Źi po┼íkodeniu a starnutiu. Ka┼żd├Ż p├ír je starostlivo vyroben├Ż s dokonalos┼ąou a prec├şznos┼ąou. Rukavice poskytuj├║ nielen bezkonkuren─Źn├Ż v├Żkon, ale aj ├║┼żasn├Ż vzh─żad.

Technol├│gia na ochranu k─║bov

K─║by s├║ tie┼ż chr├ínen├ę pred po┼íkoden├şm pomocou Deltra-EGÔäó, t├íto technol├│gia pon├║ka rozsiahlu ochranu k─║bov pomocou viacer├Żch vrstiev peny. Boxersk├ę rukavice Hayabusa T3 s├║ vybaven├ę odolnou kon┼ítrukciou, ktor├í je pohodln├í na dlhodob├ę nosenie. S├║ vyroben├ę len z┬át├Żch najkvalitnej┼í├şch materi├ílov. Umel├í ko┼ża Vylar bola vyvinut├í ┼ípeci├ílne pre extr├ęmnu z├í┼ąa┼ż a je odolnej┼íia ako klasick├í prav├í ko┼ża. Nech u┼ż boxujete na akejko─żvek ├║rovni, chcete rukavice, na ktor├ę sa m├┤┼żete spo─żahn├║┼ą. Kon┼ítrukcia t├Żchto boxersk├Żch rukav├şc je ide├ílna na sparing, tr├ęning na lapa─Źk├ích alebo jednoducho len na boxovanie do vrecah.

Najlepšia dlaha Dual-X® plus 4x Fusion

Chcete maxim├ílnu ochranu z├íp├Ąstia? Rukavice Hayabusa T3 predstavuj├║ ┼ípi─Źkov├Ż inovat├şvny dizajn a bezpe─Źnos┼ą pre box a bojov├ę ┼íporty. Ich najlep┼í├ş syst├ęm zap├şnania, zn├ímy ako Dual-X┬«, spolu so 4x Fusion Splinting poskytuje maxim├ílnu podporu a stabilitu po─Źas tr├ęningu alebo z├ípasu. Tento syst├ęm zais┼ąuje pevn├ę a bezpe─Źn├ę uchytenie pomocou dvojit├ęho z├íp├Ąstn├ęho remienka. T├Żm sa eliminuje riziko sk─║znutia rukav├şc a minimalizuje sa riziko zranenia spojen├ę s nepresn├Żm nasaden├şm.

E┼íte v├Ą─Ź┼íia ochrana

Kombin├ícia syst├ęmu Dual-X┬« s dlahou 4x Fusion poskytuje e┼íte vy┼í┼íiu ├║rove┼ł ochrany a podpory. T├íto technol├│gia vyu┼ż├şva ┼ítyri ┼ípeci├ílne tvarovan├ę dlahy, ktor├ę s├║ zabudovan├ę do rukavice okolo k─║bov. Tieto dlahy zvy┼íuj├║ stabilitu a chr├ínia k─║by pred mo┼żn├Żmi zraneniami po─Źas n├íro─Źn├Żch tr├ęningov alebo z├ípasov. Kombin├ícia t├Żchto technol├│gi├ş rob├ş z rukav├şc Hayabusa T3 nielen ┼ípi─Źkov├║ vo─żbu pre profesion├ílnych bojovn├şkov, ale poskytuje aj amat├ęrom a rekrea─Źn├Żm ┼íportovcom maxim├ílnu bezpe─Źnos┼ą, pohodlie a v├Żkon pri ka┼żdom tr├ęningu.

Vetracie otvory

Potia sa v├ím pri cvi─Źen├ş dlane? Ventila─Źn├ę otvory v dlaniach zabezpe─Źuj├║ pr├║denie vzduchu a zabezpe─Źuj├║ va┼íe maxim├ílne pohodlie. V─Ćaka tomu, ┼że materi├íl v dlani je rovnak├Ż ako zvy┼íok rukavice (nie je nahraden├Ż sie┼ąovinou), je rukavica pevnej┼íia, celkovo silnej┼íia a va┼ía ruka je v─Ćaka nej stabilnej┼íia a chr├ínenej┼íia. Syst├ęm vetrania, ako aj ergonomick├Ż dizajn sa premietaj├║ do vo─żnosti pohybu, ─Źo tie┼ż zvy┼íuje pohodlie. Rukavice na ruk├ích takmer nec├ştite, kdy┼ż si ich nasad├şte na ruky, budete ma┼ą pocit, ┼że m├íte na sebe druh├║ ko┼żu.

Odpor├║─Źania pre v├Żber v├íhy:

V├Żrobcom odpor├║─Źan├ę pou┼żitie je nasledovn├ę: 10-12oz pre vrecia/chr├íni─Źe a 14-16oz pre vrecia/chr├íni─Źe, partnersk├Ż tr├ęning a sparing. Ve─żkostn├║ tabu─żku v├Żrobcu n├íjdete na obr├ízkoch produktu ni┼ż┼íie.

P├ę─Źe:

Ke─Ć┼że rukavice s├║ vyroben├ę z pravej ko┼że, s├║ n├íchyln├ę na po┼íkodenie so─żami a kyselinami obsiahnut├Żmi v pote. Jednoduch├ę z├ísady starostlivosti o ne m├┤┼żu v├Żrazne pred─║┼żi┼ą ich ┼żivotnos┼ą. Je d├┤le┼żit├ę po ka┼żdom tr├ęningu utrie┼ą vonkaj┼íiu stranu rukav├şc a necha┼ą ich pomaly vyschn├║┼ą. Nevhodn├ę je su┼íenie v bl├şzkosti zdroja tepla alebo na priamom slne─Źnom svetle.

Parametre
Materi├íl Prav├í ko┼ża
Farba Hnedá

Alternat├şvne produkty1