Chrániče holení Hayabusa T3 LX Kanpeki Vintage

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

206 EUR
pár

Nenechajte sa rozptyľovať pohybom podložiek počas tréningu, vyberte si Hayabusa T3, ktorá sa vďaka jedinečnému protišmykovému systému nepohne. Detailné informácie

Kód produktu: P00133

Overené na Zboží.cz

Na výrobu chráničov Hayabusa T3 LX bola použitá najkvalitnejšia 100% talianska koža. Zrná kože sú viditeľné, ale chrániče sú na dotyk a pocit hladké. Vďaka kvalitnému spracovaniu talianskej zrnitej kože sú chrániče LX odolné voči poškodeniu a starnutiu. Každý pár chráničov je starostlivo a precízne vyrobený a nielenže poskytuje jedinečný výkon, ale aj úžasne vyzerá.

Posuňte svoj tréning na vyššiu úroveň s koženými chráničmi holení T3 LX. Ich viacvrstvové polstrovanie sa prispôsobí chodidlu a poskytuje pozoruhodné tlmenie nárazov a ochranu počas tvrdého kopania. Tieto chrániče holení sa pevne upevňujú pomocou dvoch nastaviteľných a dvoch elastických pásikov a spolu so silikónovými guličkami vytvárajú skutočne dokonalé protišmykové uchytenie. Ľahká konštrukcia s otvorenou zadnou časťou a mäkká podšívka vám pri sparingu zaistia chlad a pohodlie.

Pohodlné a bezpečné nosenie pri útoku alebo blokovaní. Pružné a ľahké pre optimálnu mobilitu a ochranu. Flexibilná pred tvarovaná konštrukcia, ktorá zostane na mieste bez ohľadu na intenzitu tréningu. Ergonomicky prispôsobené tvarovanie nôh a kolien, ktoré poskytuje maximálnu ochranu a podporu holene a kolien pri každom bloku alebo údere.

 

Podrobnosti o produkte:

  • Nastaviteľné dvojité zapínanie zaručuje dokonalé prispôsobenie sa telu.
  • Špeciálna protišmyková technológia
  • Úplné polstrovanie s ochranou kolien
  • Viacvrstvová penová ochrana holene a chodidla pre pozoruhodné tlmenie nárazov
  • Vonkajšia strana Italian Grain Leather® je prakticky nezničiteľná a poskytuje bezkonkurenčnú pevnosť.
  • Predbežne zakrivené ergonomické polstrovanie sa prispôsobí vašej holeni.
  • Ultraľahká konštrukcia poskytujúca maximálnu bezpečnosť a pohodlie
  • Mäkká textilná podšívka
  • Vintage vzhľad

Tipy na určenie veľkosti:

Tabuľku veľkostí nájdete na obrázkoch produktu. To vám pomôže vybrať správnu veľkosť. Ak si nie ste istí svojím výberom, kontaktujte nás. Radi vám pomôžeme s výberom.

 

Starostlivosť o chrániče:

Keďže chrániče holení Hyabusa T3 Strinking sú z pravej kože, sú náchylné na poškodenie soľami a kyselinami obsiahnutými v pote. Niekoľko jednoduchých krokov predĺži ich životnosť a udrží ich dokonalý vzhľad. Chrániče možno po každom tréningu utrieť z vonkajšej aj vnútornej strany, použiť mydlovú vodu a potom ich nechať pomaly vyschnúť. Nikdy ich nesušte priamo pri zdroji tepla alebo na slnku. Vysoké teploty môžu materiály nenávratne poškodiť. Odporúčame tiež používať špeciálne prípravky na ošetrovanie kože.

 

O značke:

Spoločnosť Hayabusa si získala povesť výrobcu, ktorý svoje výrobky vyvíja na základe hlbokého skúmania technických údajov, vedeckých výskumov a spätnej väzby od používateľov svojich výrobkov. Je známa tým, že vyrába jedny z najlepších dostupných produktov Jiu-Jitsu. 

Spoločnosť Hayabusa sa riadi filozofiou Kaizen. Tento systém vyjadruje snahu o neustále zlepšovanie, ktoré sa nerealizuje jednorazovými veľkými inovačnými skokmi, ale zdokonaľovaním aj tých najmenších detailov. To sa dá dosiahnuť len spochybnením súčasného stavu. Preskúmajte každý komponent výrobku a pokúste sa ho vylepšiť. Práve to predstavuje Hayabusa.

Parametre
Materiál Pravá koža
Farba Hnedá

Alternatívne produkty1