MMA Grappling rukavice RDX GGRF - F12B

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Čierná

31,20 EUR
pár

Využite potenciál týchto graplingových rukavíc naplno! Poskytujú dokonalé spevnenie ruky a chránia pred každým úderom. Zároveň zlepšujú kvalitu vašich úderov. Detailné informácie

Kód produktu: P00051

Overené na Zboží.cz

Lepší produkt na dosah5

Povrch rukavíc RDX F12 je vysokokvalitná umelá koža Maya Hide™,  má väčšiu výdrž, ponúka tiež lepšiu rozťažnosť a odolnosť proti praskaniu. Odolná konštrukcia je ideálna pre MMA, kickbox, Muay Thai a ďalšie. Polstrovanie TRI-SLAB PC-3™ poskytuje optimálnu ochranu a je navrhnuté výlučne na zvýšenie odolnosti proti nárazom. Zažite vynikajúcue bzpečnosť pri zásahu počas tréningu. Náraz je rovnomerne rozptýlený po celom povrchu. Systém zapínania Quick-EZ™ ponúka kompaktnú podporu zápästia a mimoriadne jednoduché nasadzovanie a vyzliekanie. Popruh je ergonomicky navrhnutý podľa požiadaviek športovcov. Špeciálny dizajn dlane D.Cut™ pre prirodzený úchop pri chytaní. Otvorená dlaň a vnútorná tkanina sú navrhnuté tak, aby podporovali prúdenie vzduchu a udržiavali vaše ruky v suchu. Podšívka QD-1™ odvádza vlhkosť a zabraňuje jej prenikaniu do podšívky rukavíc.

Podrobnosti o produkte:

  • Odolná koža Maya Hide™ pre pružné tréningové rukavice MMA, ktoré vydržia a vydržia.
  • Polstrovanie PC-3™ pre neprekonateľnú absorpciu nárazov a tlmenie pri každom údere.
  • D.Cut™ dlaň s vetraným rukávom na palec pre lepší úchop
  • Podšívka QD-1™ odvádza vlhkosť a udržuje ruky v suchu
  • Zapínanie na suchý zips Quick-EZ™ pre podporu zápästia a pohodlné nosenie
  • Tvarované pútka na prsty uľahčujú zovretie ruky v päsť
  • Odolná zosilnená konštrukcia

Výber veľkosti: 

Ak chcete, aby vám najlepšie sedeli, zmerajte si obvod rúk tesne pod kĺbmi. Najlepšie je zmerať si obe ruky a pri výbere veľkosti použiť veľkosť väčšej ruky, potom ju porovnať s rozmermi v tabuľke na obrázkoch produktu. Ak si nie ste istí svojím výberom, neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme s výberom. Univerzálne rady pre výber hmotnosti a veľkosti nájdete aj na našom blogu - tu.

Veľkosti S, M sú vhodné pre deti od 14 rokov a pre jemnejšie ženské ruky.


Starostlivosť:

Aby si vaše rukavice zachovali svoje vlastnosti, máme pre vás niekoľko tipov. Keďže sú rukavice vyrobené z PU kože, sú náchylné na poškodenie spôsobené soľami a kyselinami v pote.  Preto ich po každom tréningu z vonkajšej strany utrite a nechajte voľne uschnúť. Môžete tiež použiť dezodorant na rukavice, ktorý výrazne urýchli proces sušenia. Nikdy ich nesušte priamo pred zdrojom tepla alebo na slnku; vysoké teploty nenávratne poškodzujú kožu a materiály použité na výplne.  
PU koža, často označovaná ako eko koža, vyzerá a pôsobí rovnako ako pravá koža. Na výrobu sa používa polyuretánová živica a veľmi jemné mikrovlákno. Medzi výhody tohto materiálu patrí: mäkká štruktúra, nízka hmotnosť, vysoká odolnosť a jednoduchá údržba.

O značke:

Britská spoločnosť RDX Sports bola založená v roku 1999 v Manchestri. Hlavným dôvodom jej vzniku bolo vytvoriť európsku konkurenciu americkým, japonským a mexickým značkám zameraným na bojové umenia. Tieto značky nespĺňali potreby priemerného britského majstra bojových umení, pokiaľ ide o cenu alebo kvalitu. RDX sa preto vydala vlastnou cestou a úspešne rozvíjala myšlienku bojových umení a fitness. Dnes je to popredná britská značka, ktorej vysoko kvalitné a sofistikované výrobky za dostupné ceny sú známe po celom svete.

Parametre
Materiál Syntetická koža
Farba Čierná

Alternatívne produkty6