MMA rukavice RDX T6 - Červená

Varianta neexistuje
XL
Červená

40,70 EUR
pár

Bojujte ako profesionál! Profesionálne rukavice RDX T6 sú schválené švédskou federáciou zmiešaných bojových umení FIGMMA - Federazione Italiana Grappling Mixed Martial Arts. Detailné informácie

Kód produktu: P00093

Overené na Zboží.cz

Lepší produkt na dosah4

Využite potenciál týchto grapplingových rukavíc naplno. Sú vyrobené tak, aby poskytovali pohodlie s maximálnou možnou ochranou a kontrolou v každom zápase. Vysokokvalitný povrch z umelej kože Maya Hide™ výborne odoláva opotrebovaniu. Trojvrstvová gélová podložka Shell Shock™ Equilibrium Sheet s nízkou hustotou účinne tlmí nárazy a chráni vaše kĺby. Precízne ručné spracovanie zaručuje skvelú priľnavosť. Systém Palm-O™ Open zaisťuje dokonalé uchopenie a vetranie. Elastický vnútorný popruh na zápästie spolu s pútkom Quick-EZ Hook-and-loop poskytuje pokročilú ochranu zápästia a zaisťuje jeho dokonalú oporu.

Podrobnosti o produkte:

  • Vyrobené z kvalitnej syntetickej kože Maya Hide™ pre pohodlie a dlhotrvajúci výkon
  • GEL EFFICAX LINING™ pre vynikajúce polstrovanie a ochranu v ringu
  • Shell Shock™ Gel Equilibrium Sheet™ na tlmenie nárazov
  • Otvorený dizajn dlane Palm-O™ pre vynikajúcu priľnavosť a vetranie
  • Quick-EZ™ Hook-and-loop pre bezpečné uchytenie a najlepšiu ochranu zápästia
  • Tvarované pútka na prsty umožňujú ľahké zovretie ruky v päsť
  • Odolná zosilnená konštrukcia

 

Výber veľkosti:

Ak chcete, aby vám najlepšie sedeli, zmerajte si obvod rúk tesne pod kĺbmi. Najlepšie je zmerať si obe ruky a pri výbere veľkosti použiť veľkosť väčšej ruky a potom ju porovnať s rozmermi v tabuľke. Pri výbere hmotnosti rukavíc sa vo všeobecnosti odporúča riadiť sa veľkostnou tabuľkou výrobcu, ktorú nájdete na obrázkoch výrobku. Môžete nás tiež kontaktovať, radi vám pomôžeme s výberom. Univerzálne rady pre výber hmotnosti a veľkosti nájdete aj na našom blogu - tu.

Veľkosti S, M sú odporúčané ako detské veľkosti, vhodné pre vek od 14 rokov.


Starostlivosť:

Aby si vaše rukavice zachovali svoje vlastnosti, máme pre vás niekoľko tipov. Keďže sú rukavice vyrobené zo syntetickej kože, sú náchylné na poškodenie spôsobené soľami a kyselinami v pote.  Preto po každom tréningu utrite vonkajšiu stranu rukavíc a nechajte ich voľne vyschnúť. Môžete tiež použiť dezodorant na rukavice, ktorý výrazne urýchli proces sušenia. Nikdy ich nesušte priamo pred zdrojom tepla alebo na slnku; vysoké teploty nenávratne poškodzujú kožu a materiály použité na výplne. 

O značke:

Britská spoločnosť RDX Sports bola založená v roku 1999 v Manchestri. Hlavným dôvodom jej vzniku bolo vytvoriť európsku konkurenciu americkým, japonským a mexickým značkám zameraným na bojové umenia. Tieto značky nespĺňali potreby priemerného britského majstra bojových umení, pokiaľ ide o cenu alebo kvalitu. RDX sa preto vydala vlastnou cestou a úspešne rozvíjala myšlienku bojových umení a fitness. Dnes je to popredná britská značka, ktorej vysoko kvalitné a sofistikované výrobky za dostupné ceny sú známe po celom svete.

Parametre
Materiál Syntetická koža
Farba Červená

Alternatívne produkty4