MMA šortky PRiDEorDiE Hasta La Muerte

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Čierná

53,60 EUR
ks

Tréningové šortky PRiDEorDiE Hasta La Muerte, ktorých vzhľad je inšpirovaný mexickými oslavami smrti. Detailné informácie

Kód produktu: P00042

Overené na Zboží.cz

Šortky PRiDEorDiE posunú váš výkon na vyššiu úroveň. Sú vhodné na každý tréning a sú určené na extrémne zaťaženie. Voľný strih a špeciálna kombinácia materiálov vám umožní využiť váš potenciál v akomkoľvek smere. Sú vhodné na MMA a iné bojové športy. Môžete ich však použiť aj na fitnes alebo beh. Nekompromisný motív týchto šortiek nenechá nikoho na pochybách, že sa vo vás skrýva bojovník. Život je každodenný boj, ktorý treba zvládnuť na podložke, v ringu aj na ulici.

Velikosti jsou menší, než jste možná zvyklí. Porovnejte rozměry uvedené v tabulce velikostí s vaším oblíbeným oblečením. Pokud si nejste jisti výběrem, doporučujeme zvolit větší velikost. 

Podrobnosti:

  • Elastický pás so šnúrkou na stiahnutie
  • Bočné rozparky
  • Vnútorné vrecko
  • Elastický materiál v rozkroku (lycra) pre voľnosť pohybu
  • Odolná sublimačná tlač
  • Výnimočný a nekompromisný dizajn
  • Čierna farba s výrazným motívom 

Starostlivosť:

Aby si vaše nové oblečenie zachovalo svoj nezvyčajný vzhľad a vlastnosti, máme pre vás niekoľko tipov. Pranie na jemnom cykle, pri nízkych teplotách. Maximálna odporúčaná teplota prania je 30 °C. Používanie pracích prostriedkov na tmavé oblečenie pomôže zachovať sýtosť farieb. Vždy sa riaďte pokynmi na štítku výrobcu. 

Oblečenie nie je predpierané, takže počas niekoľkých prvých praní ho perte oddelene od ostatného prádla, kým nedôjde k ustáleniu farieb. Nemusíte sa obávať, na sýtosť farieb to nebude mať vplyv.

O značke:

PRiDEorDiE je francúzska značka, ktorá od svojho vzniku v roku 2005 navrhuje a vyrába oblečenie MMA. Vytvára originálne produkty zamerané najmä na zmiešané bojové umenia, určené pre bojovníkov, fanúšikov a všetkých, ktorí chcú svetu ukázať svoju pravú tvár. 

Za relatívne krátky čas svojej existencie oslovil veľké množstvo fanúšikov kontaktných športov na celom svete. Jej oblečenie sa vyznačuje nekompromisným, tvrdým dizajnom. Mikiny, tričká, tréningové šortky a kompresné oblečenie, to všetko vám prináša táto značka.

Parametre
Farba Čierná

Alternatívne produkty8