ONNIT Whey Isolate Protein Grass Fed

Varianta neexistuje
Čokoláda

84,30 EUR
ks

Izolát srvátkovej bielkoviny, najčistejšia dostupná forma srvátky, úplne očistená od tukov a sacharidov z mliečneho zdroja. Zostáva len to, čo chcete - čistý proteín v 2 skvelých príchutiach. Detailné informácie

Kód produktu: P00225

Overené na Zboží.cz

Bielkoviny pochádzajúce z mlieka novozélandských dojníc, ktoré sa môžu pásť na pastvinách po celý rok, čím sa vo veľkej miere vyhýbajú potrebe kŕmnych doplnkov. Vďaka tomu nie sú kravy vystavené kŕmnym zariadeniam a zaobchádza sa s nimi humánne. Okrem toho sme z bielkovín vynechali lepok, laktózu a cukor, čo uľahčuje ich trávenie.


Detaily o produkte:

  • Izolát srvátkového proteínu
  • Vanilková príchuť
  • Vynikajúca rozpustnosť 
  • Bez lepku, laktózy a cukru
  • Podporuje rast svalov
  • Podporuje rýchlejšie zotavenie
  • Pomáha pri regenerácii
  • Pomáha dosiahnuť optimálny príjem bielkovín
  • 20 g bielkovín na porciu
  • 30 porcií v balení

PODPORUJE RAST SVALOVEJ HMOTY

Izolát srvátkovej bielkoviny je najčistejšia dostupná forma srvátky. Na rozdiel od srvátkového koncentrátu boli tuky a sacharidy v srvátkovom izoláte odfiltrované z mliečneho zdroja, takže vám zostane to, čo chcete - čistý proteín, ktorý vám pomôže budovať svaly a meniť telesnú stavbu.

Srvátkový izolát obsahuje nielen všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré telo potrebuje na budovanie svalov, ale aj vysoký obsah leucínu - aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), ktorá signalizuje syntézu svalových bielkovín. Srvátkový izolát obsahuje viac leucínu na gram ako vaječné, mliečne alebo sójové bielkoviny.

PODPORUJE REGENERÁCIU PO TRÉNINGU

Čím skôr dostanete bielkoviny (a leucín, ktorý obsahujú) do svalov, tým rýchlejšie sa môžete začať zotavovať po tréningu. Pre tvrdo trénujúcich športovcov a návštevníkov posilňovne, ktorí sa každý deň venujú viacerým aktivitám, je rýchla regenerácia medzi tréningami kľúčová. Srvátkový izolát dodáva leucín do svalov efektívnejšie ako iné proteínové doplnky, preto je nevyhnutnou súčasťou každého potréningového kokteilu.

KRAVY KŔMENÉ TRÁVOU = ŠŤASTNÉ KRAVY

Proces výroby bielkovín vytvára ľahko stráviteľný a vysoko vstrebateľný produkt. Srvátka sa získava z mlieka novozélandských dojníc, ktoré sa môžu celoročne pásť na pastvinách, vďaka čomu do značnej miery nepotrebujú kŕmne doplnky. Vďaka tomu nie sú kravy vystavené kŕmnym zariadeniam a zaobchádza sa s nimi humánne. Okrem toho sme vynechali lepok, laktózu a cukor, čo uľahčuje trávenie.

110 calories

Athlete with Onnit Whey Protein

Parametre
Príchuť Vanilka, Čokoláda

Alternatívne produkty1