Ako rozoznať originálne rukavice Cleto Reyes od falzifikátov?

Výroba a predaj falšovaných výrobkov nielenže poškodzuje túto značku, ale môže priamo ohroziť aj vás, konkrétne vaše zdravie. Zle vyrobené rukavice môžu viesť k poraneniam kĺbov, šliach a svalov rúk. Okrem toho môžu tieto výrobky obsahovať materiály, ktoré sú nebezpečné pre vaše zdravie. 

Dnes pre vás máme tipy, ako rozoznať pravé boxerské rukavice Cleto Reyes od falzifikátov. Ak si teda chcete overiť pravosť Cleto Reyes, odporúčame vám, aby ste pred nákupom a po ňom vykonali tieto kroky:

1. Porovnajte, či je cena podozrivo nízka

Rukavice Cleto Reyes sa vyrábajú podľa vysokých výrobných štandardov a z najkvalitnejších materiálov. To znamená, že cena nemôže byť príliš nízka, pretože v takom prípade by pravdepodobne išlo o falzifikát.

2. Kontrola kvality po nákupe

Najprv skontrolujte vôňu, koža má svoj typický zápach, ľahko zistíte, z akého materiálu je vyrobená. Potom vyskúšajte mäkkosť a pružnosť kože. Rukavice musia pohodlne sedieť na rukách. Na rozpoznanie kvality rukavíc sú potrebné určité skúsenosti. Ak ich sami nemáte, požiadajte o radu svojho trénera. 

3. Sériové číslo

Každý pár rukavíc Cleto Reyes musí byť označený sériovým kódom. Ak kód nie je uvedený, zakúpené rukavice nie sú originálne. Na obrázku nižšie vidíte, ako vyzerá sériový kód. 

Sériový kód rukavíc Cleto Reyes

4. Logo 

Na hornej strane rukavíc Cleto Reyes je nálepka s logom. Na dotyk by mala byť mierne vyvýšená a lesklá. Má jasne definované okraje. 

Upozorňujeme, že logo na vrchnej časti originálnych rukavíc Cleto Reyes sa môže časom uvoľniť (aj po niekoľkých tréningoch). Je to úplne normálne a nemá to vplyv na výkon rukavíc.

5. Detaily

Je dôležité zamerať sa na detaily. Skontrolujte kvalitu šitia, stehy musia byť rovnako dlhé a nesmú z nich trčať žiadne prebytočné nite. Štítok s hmotnosťou rukavíc je tkaný a olemovaný. 


Rukavice Cleto Reyes sú vyrobené s úctou a pokorou k bohatej histórii mexického boxu a každý pár nesie kus tejto histórie.

Odporúčané produkty4