Boxerské rukavice Cleto Reyes High Precision - Čierna

Varianta neexistuje
16oz

307,50 EUR
pár

Model boxerských rukavíc High Precision bol vyvinutý najmä na tréning s vrecom. Detailné informácie

Kód produktu: P00026

Overené na Zboží.cz

Inovatívny dizajn s kratšou manžetou, vďaka ktorej sú rukavice ľahšie, a ergonomické spracovanie vám dodajú istotu, ktorú potrebujete pri náročnom tréningu. Kvalitné polstrovanie udrží vaše ruky v optimálnom bezpečí. Vodoodpudivá podšívka samozrejme zabraňuje premoknutiu vypchávky, takže rukavice si udržujú stabilnú hmotnosť. 

Na prvý pohľad zaujme kontrastné červeno-čierne spracovanie a reliéfne zdobenie na manžetách spolu s výšivkou loga Cleto Reyes. Precízne ručné spracovanie zaručuje najvyššiu kvalitu a dlhú životnosť rukavíc. 

Cleto Reyes je už mnoho rokov synonymom najvyššej kvality spracovania a materiálov v boxerskom vybavení v Mexiku. Jej výrobky sú založené na tradícii a overené bojovníkmi z celého sveta. 

Podrobnosti o produkte:

  • Polstrovanie v oblasti dierovania na optimálnu ochranu
  • Skrátená manžeta pre väčšiu presnosť úderu
  • Vyrobené z najkvalitnejšej hovädzej kože
  • Nepremokavá podšívka zabraňuje premoknutiu vypchávky
  • Reliéfne vyrazené zdobenie na manžete
  • Presná ručná výroba
  • Spĺňa vysoké normy kvality
  • Vyrobené v Mexiku


Tipy na výber hmotnosti boxerských rukavíc:

Vnútorná veľkosť rukavíc je univerzálna, takže je rovnaká pre všetky hmotnosti.

Hmotnosť boxerských rukavíc sa celosvetovo uvádza v unciach. Vo všeobecnosti platí, že čím vyššia je hmotnosť bojovníka, tým ťažšie by mali byť rukavice. 

Starostlivosť o rukavice:

Keďže rukavice sú vyrobené z hovädzej kože, sú náchylné na poškodenie soľami a kyselinami obsiahnutými v pote. Jednoduché zásady starostlivosti môžu výrazne predĺžiť ich životnosť. Po každom tréningu je dôležité utrieť vonkajšiu stranu rukavíc a nechať ich pomaly vyschnúť. Sušenie v blízkosti zdroja tepla alebo na priamom slnečnom svetle je nevhodné. Rukavice musia byť pred ďalším použitím úplne suché.

Odporúčame tiež ošetriť rukavice špeciálnym prípravkom na kožu.

O značke:

Mexická značka Cleto Reyes je už mnoho rokov synonymom najvyššej kvality spracovania a materiálov v boxerskom vybavení. Výrobky sú ručne vyrábané a rokmi overené bojovníkmi z celého sveta. Medzi najznámejších bojovníkov spojených so značkou Cleto Reyes patrí Muhammad Ali, ktorý túto značku preslávil, potom Many Paquiao, Sugar Rey Leonard a mnoho ďalších. 

Túto legendárnu značku vytvoril mexický boxer Cleto Reyes Castro, ktorý na základe svojich neoceniteľných skúseností z ringu vytvoril jedny z najlepších rukavíc na svete. Tak sa začal príbeh veľmi silnej značky Cleto Reyes. Na začiatku bola potreba, neskôr veľká vášeň pre box, a nakoniec oddanosť svojej práci.

Parametre
Materiál Pravá koža
Farba ČervenáČiernáČierna/červená

Alternatívne produkty4