Cleto Reyes boxerské rukavice sú známe po celom svete

"Značka Cleto Reyes je medzi boxermi veľmi obľúbená. Má štíhly profil, je ľahší a hlavne má vrstvu výplne z konských žíní, ktorá má tendenciu počas hry spľasnúť a stvrdnúť. Preto by ste mali používať boxerské rukavice Cleto Reyes, ak chcete súpera knokautovať."

    Freddie Roach

 

Boxerské rukavice Cleto Reyes sú medzinárodne uznávané pre svoje ručné spracovanie a majú v boxe veľmi výraznú tradíciu. Na rukavice Cleto Reyes sú v Mexiku hrdí. Ich povesť je založená na tradičnom spracovaní a precíznej ručnej výrobe v Bangkoku.

Rukavice sú vyrobené z najkvalitnejšej hovädzej kože a konských vlasov. Ich kvalita pritiahla pozornosť mnohých špičkových aj menej známych bojovníkov z celého sveta, hoci Cleto Reyes neponúka zmluvy o podpore. 

Rukavice Cleto Reyes pomohli k špičkovým výkonom

Muhammad Ali

Tento slávny boxer dostal Cleta Reyesa do centra pozornosti v roku 1978 v jednom zo svojich posledných zápasov. Odmietol nosiť rukavice značky, ktorá ho sponzorovala. Potom dostal zákaz používať značku Cleto Reyes na verejnosti a do ringu smel vstúpiť len s prelepeným logom. Boxer s tým však nesúhlasil a dohodol sa so svojím trénerom, že pásku, ktorá zakrývala logo, v ringu strhne. Muhammad Ali si tieto rukavice opäť obliekol pri svojom poslednom víťazstve nad Leonom Spinksom a získal v nich titul v ťažkej váhe.

"Nebojujem, pokiaľ nemám rukavice Cleto Reyes."

                                                    - Muhammad Ali

Manny Pacquiao

"Pacquiao verí v Cleto Reyes," hovorí jeho tréner Freddie Roach, "a nič iné mu nevyhovuje." 

Filipínsky profesionálny boxer dôveruje tejto značke a s pomocou rukavíc Cleto Reyes dosahuje neuveriteľné výsledky. V roku 2015 Floyd Mayweather pred zápasom spochybnil Mannyho výber rukavíc a tvrdil, že nezodpovedajú ich zmluve, ale na jeho námietky sa neprihliadalo.

Juan Manuel Márquez

Tento mexický profesionál používal iba rukavice Cleto Reyes a je ťažké si ho predstaviť v ringu bez nich. Marquezova kariéra trvala viac ako dvadsať rokov a odboxoval 64 zápasov. Jeho najslávnejšie zápasy však boli proti Mannymu Pacquiaovi. Vo svojom poslednom zápase Marquez triumfoval vo veľkom štýle, keď v 6. kole porazil Pacquiaa, samozrejme, jeho oporou boli tieto rukavice.

Mike Tyson

 "Železný Mike Tyson" bol najmladším boxerom, ktorý získal titul v ťažkej váhe, keď mal len 20 rokov. Tyson mal pestrú kariéru, v mladosti dominoval tomuto športu, ale jeho škandalózne a kontroverzné činy, ako napríklad uhryznutie ucha Evandera Holyfielda v ringu, poškodili jeho povesť.

Lennox Lewis

Lennox bol trojnásobným majstrom sveta v ťažkej váhe a je považovaný za najlepšieho boxera svojej generácie. Na rozdiel od Tysona opustil šport s nedotknutou reputáciou. Lewis a Tyson zápasili v roku 2002, pričom obaja mali na rukách rukavice Cleto Reyes.

Lennox Lewis o svojom zápase s Tysonom:

"Keby som to neurobil, bez ohľadu na to, koľko som toho dosiahol, bez ohľadu na to, koľko ďalších zápasov som vyhral, vždy by sa našli ľudia, ktorí by povedali: "Áno, Lennox bol dobrý, ale nikdy by nemohol poraziť Tysona."

George Foreman

"Pacquiao verí v Cleto Reyes," hovorí jeho tréner Freddie Roach, "a nič iné mu nevyhovuje." 

Filipínsky profesionálny boxer dôveruje tejto značke a s pomocou rukavíc Cleto Reyes dosahuje neuveriteľné výsledky. V roku 2015 Floyd Mayweather pred zápasom spochybnil Mannyho výber rukavíc a tvrdil, že nezodpovedajú ich zmluve, ale na jeho námietky sa neprihliadalo.

Sugar Ray Leonard

Sugar Ray sa v 80. rokoch zúčastnil mnohých legendárnych zápasov vrátane zápasov s Thomasom Hearnsom, Robertom Duranom a Marvinom Haglerom. V roku 1976 získal zlato na olympijských hrách a ako profesionál bol až do prvého stretnutia s Robertom Duranom v roku 1980 neporazený. Potom sa stretli ešte trikrát, pričom Sugar Ray Leonard prekonal svoju prvú porážku a vyhral ďalšie dve stretnutia. Obaja si počas druhého zápasu vybrali rukavice Cleto Reyes.

Evander Holyfield

Štyrikrát získal titul majstra sveta v ťažkej váhe. Počas svojej boxerskej kariéry bojoval s mnohými zápasníkmi v ťažkej váhe a nikdy sa nevyhýbal súbojom. Jedným z najslávnejších zápasov Holyfieldovej kariéry bol zápas s Riddickom Bowem. V 90. rokoch sa obaja zápasníci stretli celkovo trikrát, pričom Holyfield bol dvakrát porazený a Bowe dosiahol dve víťazstvá. Výsledok ich posledného zápasu v roku 1995, ktorý Bowe vyhral opäť technickým knokautom v ôsmom kole, bol označený za kontroverzný.

Odporúčané produkty4