Najlepší vianočný darček

Tento rok je box populárny aj medzi deťmi

a je to jeden z najlepších športov na získanie fyzickej a psychickej odolnosti. Dieťa si zvýši sebavedomie a naučí sa brániť. Ale najlepšie na tom je, že chodiť na box je jednoducho zábava. Oslní priateľov netypickým koníčkom a veľmi účinne odbúrava stres. Pre začiatočníkov sú vhodné detské boxerské rukavice RDX JBG 4B a ak už máte doma skúseného malého boxera alebo boxerku, pozrite si luxusnejšie rukavice YOKKAO Matrix.

A čo tak niečo na odbúranie stresu

a spálenie povianočných kalórií, obľúbený Fitbox. Skúste pod stromček darovať rukavice RDX T6 MMA. Ponúkajú veľký výber veľkostí vhodných pre ženy, deti aj mužov. RDX T6 sú lepšie vyrobené a poskytnú vašej ruke väčšiu ochranu ako rukavice určené len na fitbox. Okrem toho je vhodné zaobstarať si bandáže na ruky na tréning, môžete si vybrať z klasických bandáží alebo si pozrieť gélové bandáže.

Pre fanúšikov zápasov MMA

Vyššie uvedené rukavice RDX T6 sú vynikajúcou voľbou pre všetkých nadšencov MMA. Pre znalcov môžu byť zaujímavou voľbou kožené rukavice MMA Revgear Pro series MS1, ktoré sú veľmi obľúbené medzi najlepšími trénermi a bojovníkmi UFC.

Niečo pre začiatočníkov v boxe

Boxerské rukavice Hayabusa S4BG budú ideálnym darčekom pre tých, ktorí s boxom začínajú, s dôrazom na bezpečnosť a pohodlie. Poskytnú vynikajúcu ochranu kĺbov a dostatočne posilnia zápästia. Navyše majú neoceniteľnú funkciu, ktorá zabráni prerušeniu tréningu. Takzvaný "potný palec", materiál na palci je vyrobený zo savého, na dotyk príjemného materiálu, ktorý možno použiť na utieranie potu z čela.

Darček pre nadšenca bezpečnosti

Hayabusa T3 sa pravidelne umiestňuje medzi víťazmi mnohých testov kvality boxerských rukavíc. Bezpečné nosenie, kvalitné materiály a prvotriedna ochrana sú výsledkom rozsiahleho výskumu. Dvojité zapínanie Dual-X® s vloženou gumou je intuitívne a zaručuje bezpečné nosenie. Tieto boxerské rukavice ocení každý, či už ide o začiatočníka alebo pokročilého boxera.

A čo thajský box?

Ak hľadáte darček vhodný pre znalcov a nadšencov thajského boxu, potom sú boxerské rukavice Yokkao tou správnou voľbou. Táto skvelá thajská značka je známa svojimi kvalitnými výrobkami. Môžete si vybrať z mnohých vzorov, veľkostí, farieb a druhov materiálov. Ak chcete získať ďalšie rady, napíšte nám alebo zavolajte, radi vám pomôžeme.

A to najlepšie na záver

boxerské rukavice mexickej legendy - značky Cleto Reyes. Hľadáte darček pre niekoho, kto jednoducho miluje box?  Potom si vyberte rukavice, ktoré vydržia roky. Také, ktoré si nasadí na ruky a bude mať pocit, že tam patria. Tie, ktoré sa každým úderom zlepšia. Tie, ktoré si vyskúša, už nikdy nebude chcieť iné. Táto možnosť je najdrahšia, ale radosť, ktorú týmto darom spôsobíte, bude maximálna.

Vybrať si môžete aj ďalšie nevyhnutné príslušenstvo, ako sú napríklad Yokkao Matrix, lapy alebo vianočné darčeky hledajte v široké ponuke oblečenia. Ale o tom viac v ďalšom článku.

Odporúčané produkty4