Boxerské rukavice Cleto Reyes Velcro Training - Svetlozelená

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

od 297,20 EUR
pár

Tréningové rukavice Cleto Reyes so zapínaním na suchý zips boli navrhnuté tak, aby vám priniesli maximálne pohodlie. Detailné informácie

Kód produktu: P00099

Overené na Zboží.cz

Ak si vyberáte boxerské rukavice a chcete kvalitu a dokonalé spracovanie, potom sú pre vás rukavice Cleto Reyes tou správnou voľbou. Sú vyrobené z kvalitnej hovädzej kože, ktorá je veľmi odolná. Tréningové rukavice na suchý zips sú veľmi pohodlné, pri nosení pohodlné a priedušné, na rukách ich takmer neucítite. Ergonomický tvar a vysokokvalitné latexové penové polstrovanie vám dodajú istotu, ktorú potrebujete pri náročnom tréningu, a udržia vaše ruky v bezpečí. Všitý palec chráni oči súpera a zabraňuje zlomeniu alebo vyvrtnutiu palca. Samozrejme, všitá vodoodpudivá podšívka zabraňuje navlhnutiu polstrovania, takže rukavice si zachovávajú stabilnú hmotnosť. 

Neopakovateľný dizajn Cleto Reyes spolu s výšivkou loga na manžetách zaujme na prvý pohľad. Precízne ručné spracovanie zaručuje najvyššiu kvalitu a dlhú životnosť rukavíc. 


Podrobnosti o výrobku:

  • Polstrovanie v zóne zásahu pre optimálnu ochranu
  • Zapínanie na suchý zips
  • Prišitý palec zabraňuje zlomeniu alebo vykĺbeniu palca a chráni oči súpera
  • Vyrobené z najkvalitnejšej hovädzej kože
  • Presná ručná výroba
  • Vodotesná podšívka zabraňuje navlhnutiu výplne
  • Náplasť na manžetu
  • Spĺňa vysoké normy kvality
  • Vyrobené v Mexiku


Tipy na výber hmotnosti boxerských rukavíc:

Vnútorná veľkosť rukavíc je univerzálna, takže je rovnaká pre všetky hmotnosti. Hmotnosť boxerských rukavíc sa celosvetovo uvádza v unciach. Vo všeobecnosti platí, že čím vyššia je hmotnosť bojovníka, tým ťažšie by mali byť rukavice. 

Starostlivosť o rukavice:

Keďže rukavice sú vyrobené z hovädzej kože, sú náchylné na poškodenie soľami a kyselinami obsiahnutými v pote. Jednoduché zásady starostlivosti o ne môžu výrazne predĺžiť ich životnosť. Po každom tréningu je dôležité utrieť vonkajšiu stranu rukavíc a nechať ich pomaly vyschnúť. Sušenie v blízkosti zdroja tepla alebo na priamom slnečnom svetle je nevhodné. Rukavice musia byť pred ďalším použitím úplne suché. Na predĺženie životnosti rukavíc Cleto Reyes odporúčame ošetrenie prípravkom vhodným na pokožku.

O značke:

Mexická značka Cleto Reyes je už mnoho rokov synonymom najvyššej kvality spracovania a materiálov v boxerskom vybavení. Výrobky sú ručne vyrábané a rokmi overené bojovníkmi z celého sveta. Medzi najznámejších bojovníkov spojených so značkou Cleto Reyes patrí Muhammad Ali, ktorý túto značku preslávil, potom Many Paquiao, Sugar Rey Leonard a mnoho ďalších. 

Túto legendárnu značku vytvoril mexický boxer Cleto Reyes Castro, ktorý na základe svojich neoceniteľných skúseností z ringu vytvoril jedny z najlepších rukavíc na svete. Tak sa začal príbeh veľmi silnej značky Cleto Reyes. Na začiatku bola potreba, neskôr veľká vášeň pre box, a nakoniec oddanosť svojej práci.

Parametre
Materiál Pravá koža
Farba Svetlozelená

Alternatívne produkty7