Boxerské rukavice Hayabusa S4BG - Šedá

Jedinečné boxerské rukavice Hayabusa S4 pre začiatočníkov a pokročilých sú výsledkom kombinácie precíznych výrobných procesov, dlhodobého výskumu a snahy o zníženie nákladov na minimum. Detailné informácie

Kód produktu: P00090

Produkt už nie je v ponuke

Overené na Zboží.cz

Tieto rukavice sú ideálne na prácu s vrecami a tréning. Chránia vaše kĺby a zabezpečujú pohodlie pri zdokonaľovaní techniky. Špicaté polstrovanie poskytuje skvelú oporu zápästia. Tieto boxerské rukavice majú pred tvarovaný ergonomický strih a penové polstrovanie na dostatočnú ochranu kĺbov. Rukavice S4 sú tiež vybavené populárnym "potným palcom" prevzatým z vyššej série T3. Materiál pripomínajúci semiš absorbuje pot a uľahčuje utieranie potu z tváre palcom počas tréningu.

Boxerské rukavice Hayabusa S4 sa zameriavajú na bezpečnosť a pohodlie. Vstrekovaná penová výplň poskytuje vynikajúcu ochranu kĺbov a penová dlaha dostatočne podopiera a spevňuje zápästie, aby sa zabránilo nepríjemným ohybom. Rukavice S4 sú vytvorené na tréning bez bolesti, takže môžete tráviť viac času tréningom a vaše ruky vydržia. Tieto rukavice boli vyrobené tak, aby vydržali veľké zaťaženie. Vonkajšia škrupina je vyrobená z extrémne odolnej PU vegánskej kože a vstrekovanej penovej výplne, ktorá tvorí odolný kompaktný celok. To ochráni vaše ruky a kĺby a zároveň vydrží roky tréningu

Boxerské rukavice S4 sú ideálne pre začiatočníkov, ktorí začínajú s boxom, fitboxom, muay thai, kickboxom a inými kontaktnými športmi, pri ktorých potrebujete bezpečnú ochranu.

 

Podrobnosti o výrobku:

  • Vyrobené z PU vegánskej kože
  • Polstrovanie s dlahou podporuje a vyrovnáva zápästie
  • Vstrekovaná pena poskytuje skvelú ochranu kĺbov, ktorá absorbuje nárazy
  • Ergonómia rúk a prirodzené prispôsobenie eliminujú namáhanie rúk
  • Palec z mikrovlákna uľahčuje stieranie potu
  • Hladká nylonová vnútorná podšívka s technológiou XT2®
  • Zapínanie na suchý zips
  • Priedušná sieťovaná dlaň na vetranie
  • Penová rukoväť
  • Najlepšie pre začiatočníkov/ stredne pokročilých

Odporúčania pre výber hmotnosti:

Boxerské rukavice zo série S4 sú označené a rozlíšené nielen podľa hmotnosti, ale aj podľa štandardných veľkostí XS, S, M, L. Tieto veľkosti zodpovedajú hmotnostiam XS - 10oz, S - 12oz, M - 14oz, L - 16oz. Aby ste ľahšie našli vhodnú hmotnosť a veľkosť, pozrite si tabuľky, ktoré nájdete na obrázkoch produktov. 

Starostlivosť:

Keďže sú rukavice vyrobené zo syntetickej kože alebo PU kože, sú náchylné na poškodenie soľami a kyselinami obsiahnutými v pote. Jednoduché zásady starostlivosti môžu výrazne predĺžiť ich životnosť. Po každom tréningu je dôležité utrieť vonkajšiu stranu rukavíc a nechať ich pomaly vyschnúť. Sušenie v blízkosti zdroja tepla alebo na priamom slnečnom svetle je nevhodné.

O značke:

Spoločnosť Hayabusa si získala povesť výrobcu, ktorý svoje výrobky vyvíja na základe hlbokého skúmania technických údajov, vedeckých výskumov a spätnej väzby od používateľov svojich výrobkov. Je známa tým, že vyrába jedny z najlepších dostupných produktov Jiu-Jitsu. 

Spoločnosť Hayabusa sa riadi filozofiou Kaizen. Tento systém vyjadruje snahu o neustále zlepšovanie, ktoré sa nerealizuje jednorazovými veľkými inovačnými skokmi, ale zdokonaľovaním aj tých najmenších detailov. To sa dá dosiahnuť len spochybnením súčasného stavu. Preskúmajte každý komponent výrobku a pokúste sa ho vylepšiť. Práve to predstavuje Hayabusa.

Parametre
Materiál Syntetická koža
Farba Čierna/šedá

Alternatívne produkty2