Boxerské rukavice RIVAL RS11V Evolution - Lime

Rival prináša evolúciu sparingových rukavíc - nový Wrist-lock 2, vďaka ktorému rukavice naozaj pevne fixujú vašu ruku. Mimoriadne silná 5 cm hrubá penová výplň a vnútorný materiál s technológiou AirFlow Control, ktorý vypĺňa aj vonkajšiu časť dlane, zaisťujú skvelú priedušnosť. Detailné informácie

Kód produktu: P00201

Produkt už nie je v ponuke

Overené na Zboží.cz

Boxerské rukavice RS11V sú najpredávanejšie sparingové rukavice spoločnosti Rival. Sú vyrobené z vysoko odolného mikrovlákna s viacvrstvovou penovou výplňou. Tradičný systém šikmých popruhov V-Strap Wrist Lock 2, zúžená manžeta a mäkká textilná vnútorná podšívka - to všetko vytvára dokonalú boxerskú rukavicu.

Detaily o produkte:

  • Systém AirFlow Control 
  • Rukavice s úzkym a priliehavým strihom
  • Mäkká, polstrovaná vnútorná podšívka
  • Tradičná manžeta Rival s uhlom 15°
  • Systém V-Strap Wrist Lock 2 
  • Mimoriadne odolná konštrukcia z PU mikrovlákna
  • Extra silné, 50 mm penové polstrovanie špeciálne navrhnuté na intenzívne sparingové použitie
  • Vyšívaná a tlačená grafika Rival
  • Materiál: Umelá koža

Odporúčanie pre výber hmotnosti:

Rukavice RS11V sú navrhnuté ako bojové rukavice, a preto majú úzky strih. Sú fyzicky menšie ako objemnejšie sparingové rukavice.

Ako usmernenie pri výbere vhodnej veľkosti rukavíc odporúčame predovšetkým obvod ruky. Hmotnosť boxera by mala slúžiť len ako sekundárne vodidlo. Všetky rozmery a hmotnosti sú približné a slúžia ako referencia. Ak potrebujete pomôcť s výberom, kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.

Upozornenie:

Keďže pri výrobe našich sparingových rukavíc sa používa viacvrstvová kombinácia pien, ako aj rôzna hustota, dôrazne odporúčame, aby ste si svoje nové sparingové rukavice pred použitím v sparingu "vyskúšali" na vreci a/alebo v úderových rukaviciach aspoň na 10 až 20 kôl.

O spoločnosti Rival:

"V spoločnosti Rival veríme, že zatiaľ čo iné spoločnosti sú obchodníci, ktorí sa snažia preniknúť do sveta boxu, my sme hrdí na to, že sme ľudia z boxu, ktorí sa snažia preniknúť do sveta obchodu."

Značka Rival sa od začiatku zameriava na špičkovú oblasť profesionálneho boxerského trhu. Existuje nespočetné množstvo lacných značiek, ale cieľom spoločnosti Rival je vyrábať rukavice a vybavenie najvyššej možnej kvality, ktoré môžu s úplnou istotou používať všetci špičkoví amatéri, profesionáli a posilňovne.

Parametre
Materiál Syntetická koža
Farba Svetlozelená

Alternatívne produkty5