SISU chránič zubov - revolučný spôsob ochrany zubov

Bezpečnosť pre vaše zuby a maximálne pohodlie

Chrániče zubov Sisu vytvoril tím vedcov, aby spĺňali špecifické požiadavky športovcov počas náročných tréningov. S chráničmi zubov z ktorejkoľvek rady chráničov zubov Sisu, či už ide o radu Aero s najväčšou ponukou veľkostí a farieb, Max pre maximálnu ochranu, 3D pre jednoduché nasadenie alebo základnú radu GO, si môžete byť istí pohodlím. Chrániče Sisu lepšie držia na zuboch a vďaka strategicky umiestneným otvorom môžete ľahšie dýchať, piť a hovoriť.

Žena boxuje do boxovacího pytle


Trojuholník Sisu je oveľa viac ako len dizajnový prvok

Chránič zubov SISU je vyrobený z jedinečného vysokoúčinného termoplastického materiálu s otvorenými priestormi usporiadanými do trojuholníkového vzoru. Tieto strategicky navrhnuté uhly a rozstupy medzi otvorenými priestormi smerujú silu nárazu preč od zubov a poskytujú chrániču zubov vynikajúcu absorpciu sily počas nárazu. Tento významný prelom v technológii chráničov zubov bol uznaný patentom.

Detail s popisem chránič zubů


Väčšia ochrana ako pri štandardných chráničoch zubov

Chránič zubov SISU je osemkrát odolnejší ako iné bežné chrániče zubov. Pýtate sa, ako funguje? Je založený na patentovanej technológii Diffusix. Malé perforácie v chrániči zubov fungujú ako nosníky na moste, vďaka čomu sa konštrukcia pri náraze ohýba. Nestlačiteľný materiál pôsobí ako štít, ktorý silu skôr odráža, než pohlcuje. Týmto spôsobom sa energia nárazu rozloží a vaše zuby sú lepšie chránené.

Muž boxuje do boxovacího pytle


Menšie ako ostatné

Nikto nemá rád nosenie veľkých chráničov zubov. SISU je minimálne o 30 percent tenší ako iné chrániče zubov. S menším množstvom materiálu prichádza väčšie pohodlie a použiteľnosť. Chránič zubov SISU môžete používať, keď pijete, rozprávate alebo hráte. Vyskúšajte tento jedinečný výrobok, ktorý je vhodný najmä na hokej, box, futbal, basketbal, lakros a iné tímové, kontaktné a bojové športy.


Možnosť zmeny tvaru - až 20x

Čo sa stane, ak dostanete náš chránič zubov a o dva mesiace neskôr dostanete rovnátka? Žiadne obavy. Ústny chránič Sisu sa dá opakovane pretvárať podľa toho, ako sa posúvajú vaše zuby. Bonus! Ústny chránič SISU môžete pretvarovať až 20-krát! Stačí ho hodiť do misky s horúcou vodou a môžete začať znova od začiatku. 

Žena s rovnátky a chráničem na zuby


Veľký výber farieb

Ako už viete, chrániče zubov SISU sú osemkrát odolnejšie a o 30-50 % pevnejšie ako bežné chrániče zubov. Ale vedeli ste, že sú k dispozícii až v 16 farbách? Všetci máme svoje obľúbené a vy pravdepodobne tiež. Bez ohľadu na to, akú farbu si vyberiete, budete môcť začať každý zápas s istotou, pretože budete vedieť, že bez ohľadu na to, ako silno udriete, váš SISU vás ochráni.

Barevná paleta chráničů zubů


Odporúčané produkty6