Prilba RIVAL RHG2 Hybrid

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

94,60 EUR
ks

Prilba RIVAL RHG2 Hybrid je kombináciou štandardnej súťažnej prilby bez lícnych chráničov a kompaktnej tréningovej prilby s ochranou líc. Detailné informácie

Kód produktu: P00330

Overené na Zboží.cz

Prilba RIVAL RHG2 Hybrid je kombináciou štandardnej súťažnej prilby bez lícnych chráničov a kompaktnej tréningovej prilby s ochranou líc. Výsledkom je prilba RHG2, ktorá ponúka optimálny výkon bez kompromisov. Je vyrobená z vysokokvalitnej hovädzej kože, ktorá zaručuje dlhú životnosť a odolnosť. Koža poskytuje ochranu a odoláva nárazom a opotrebovaniu počas intenzívneho tréningu. Prilba má ľahký a elegantný dizajn, ktorý znižuje jej celkovú hmotnosť a poskytuje pohodlné nosenie aj počas dlhých tréningov. Vďaka tenkej konštrukcii neobmedzuje pohyblivosť a umožňuje vám plne sa sústrediť na vaše zručnosti. Podšívka z mikrovlákna je príjemná na dotyk a účinne odvádza vlhkosť počas tréningu. Táto podšívka minimalizuje pocit nepríjemného potu na pokožke a udržuje hlavu v suchu.

Pre dokonalé a individuálne prispôsobenie a pohodlie je prilba vybavená dvojitými zadnými remienkami so suchým zipsom. Tento systém umožňuje ľahko nastaviť a utiahnuť prilbu tak, aby dokonale sedela na hlave a poskytovala optimálnu ochranu. Znížené lícnice  ktoré neobmedzujú periférne videnie. Táto konštrukcia umožňuje sledovať pohyblivé ciele, rýchlejšie reagovať na situácie a zlepšiť celkový výkon. Prilba je vybavená viacerými viac ako 25 mm hrubými vrstvami peny s vysokou hustotou,ktorá poskytuje vynikajúcu absorpciu nárazov a ochranu hlavy. Táto pena je navrhnutá tak, aby pohlcovala energiu nárazu a minimalizovala riziko zranenia počas tréningu.

Podrobnosti o výrobku:

  • Vyrobené z pravej kože.
  • Veľmi tenký, mimoriadne elegantný dizajn.
  • Podšívka z mikrovlákna.
  • Dvojité zadné nastaviteľné popruhy s háčikom a slučkou.
  • Menšie lícnice pre lepšie periférne videnie
  • Viac ako 25 mm peny s vysokou hustotou.

Rival RHG2 je prémiová tréningová prilba, ktorá kombinuje vynikajúcu ochranu s komfortom a výnimočným dizajnom. S týmto výrobkom sa budete môcť plne sústrediť na tréning bez obáv a dosahovať najlepšie výsledky.

Parametre
Materiál Pravá koža
Farba Čierná

Alternatívne produkty2