Boxerské rukavice RIVAL RS 60V 2.0 Workout - Čierna

Varianta neexistuje
16oz

83,30 EUR
pár

Na všetkých úrovniach, od začiatočníkov až po profesionálnych bojovníkov, je sparing jednou z najočakávanejších a najvzrušujúcejších častí každého boxerského tréningu. Boxerské rukavice RS60V sú navrhnuté s ohľadom na túto skutočnosť a dokonale spĺňajú potreby všetkých začínajúcich až stredne pokročilých športovcov. Detailné informácie

Kód produktu: P00196

Overené na Zboží.cz

Sparingové rukavice Rival RS60V sú vyvinuté na rovnakých princípoch ako špičkové profesionálne sparingové rukavice. Majú 4 cm vysokú vrstvu tvarovanej penovej výplne a veľkú úderovú plochu pre maximálnu ochranu. S rukavicami RS60V získate všetky dôležité vlastnosti, ktoré hľadáte v kvalitných sparingových rukaviciach. 

Detaily o produkte:

  • Vyrobené z prvotriednej syntetickej kože
  • Ikonický dizajn
  • 4 cm vysoká tvarovaná PU pena
  • Aktualizovaná a vylepšená grafika 
  • Kónický dizajn manžety

Upozornenie:

Keďže naše sparingové rukavice sú vyrobené z viacvrstvovej kombinácie pien s rôznou hustotou, dôrazne odporúčame, aby ste si svoje nové sparingové rukavice pred použitím v sparingu "vyskúšali" na boxovacom vreci a/alebo v úderových rukaviciach aspoň na 10 až 20 kôl.

Odporúčania pre výber váhy:

Ako vodítko pri výbere vhodnej veľkosti rukavíc odporúčame predovšetkým obvod ruky. Hmotnosť boxera by mala slúžiť len ako sekundárne vodidlo. Všetky rozmery a hmotnosti sú približné a slúžia ako referencia. Ak potrebujete pomôcť s výberom, kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.

O spoločnosti Rival:

"V spoločnosti Rival sme presvedčení, že zatiaľ čo iné spoločnosti sú obchodníci, ktorí sa snažia preniknúť do sveta boxu, my sme hrdí na to, že sme ľudia z boxu, ktorí sa snažia preniknúť do sveta obchodu."

Značka Rival sa od začiatku zameriava na špičkovú oblasť profesionálneho boxerského trhu. Existuje nespočetné množstvo lacných značiek, ale cieľom spoločnosti Rival je vyrábať rukavice a vybavenie najvyššej možnej kvality, ktoré môžu s úplnou istotou používať všetci špičkoví amatéri, profesionáli a posilňovne.

Parametre
Materiál Syntetická koža
Farba Čierná

Alternatívne produkty4